Odkazy


Ministerstvo financíInformace o veřejných financích, daních a clech, přehled o rozvoji trhu.

www.mfcr.czČeská daňová správaInformace o daňových sazbách, daňové kalkulačky, registry a databáze.

www.cds.mfcr.czParlament České republiky - poslanecká sněmovnaVítám vás na stránkách Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Chceme vám poskytnout všechny informace, které budete potřebovat ať již proto, že vás práce poslanců zajímá, či hledáte podklady pro svá studia i pro praktické využití ve vašem profesním životě. Vážím si vašeho zájmu a chci zdůraznit váhu zákonodárného sboru, jehož úkolem není pouze legislativní aktivita, ale též upevňování důvěry našich občanů v demokratické uspořádání života v naší zemi i posilování svobody a z ní plynoucí odpovědnosti každého jednotlivce.

www.psp.czČeská správa sociálního zabezpečeníK prioritám ČSSZ patří kvalitní a rychlé poskytování služeb a informací klientům. Lidé se mohou v souvislosti s důchody obrátit na informační kancelář a call centrum ústředí ČSSZ, v ostatních věcech pak na klientská centra a informační pracoviště jednotlivých OSSZ. Informace médiím poskytuje odbor komunikace. Důležité přitom je, že prostřednictvím e-mailu může ČSSZ podle platných právních předpisů poskytovat pouze obecné informace. Konkrétní informace o konkrétních záležitostech klientů v sociálním zabezpečení nelze podle platné legislativy e-mailem poskytnout v případě, že dotaz občan pošle bez zaručeného elektronického podpisu.

www.cssz.czVšeobecná zdravotní pojišťovnaVZP je s více než 6,2 miliony klientů největší zdravotní pojišťovnou v České republice, existuje od roku 1992 a dlouhodobě patří k základním pilířům systému zdravotnictví v ČR.

www.vzp.czSbírka zákonůSbírka předpisů umožňuje volný přístup k právním předpisům, které byly vydány ve Sbírce zákonů v posledních čtyřech týdnech. V rámci placené služby obsahuje archiv platných právních předpisů vydaných ve Sbírce zákonů od roku 1945, včetně tzv. "aktualizovaných" znění předpisů, kde jsou zapracovány všechny příslušné novely. V archivu též naleznete předpisy, které byly vydány ve Finančním zpravodaji a Cenovém věstníku.

www.sbirka.czDaně a účetnictvíDU profi je na našem trhu ojedinělá databáze odborných daňových a účetních řešení. Více než 6 000 textů je základem největší online knihovny v ČR. Její obsah denně spolu s renomovanými autory aktualizujeme, a proto má více než polovina příspěvků navíc garantovánu aktuálnost a správnost.

www.du.czÚčetní kavárnaPortál pro účetní a specialisty na účetní problematiku. Nabízí články z časopisu Účetnictví v praxi, výklady, novinky, předpisy, formuláře, vzory.

www.ucetnikavarna.czTiskopisy - formulářeArchiv formulářů na českém internetu.

www.form.czwww.ideaface.cz